+420 582 330 478 miroslav.dudo@seznam.cz

Sedací soupravy

Sedací souprava Marvel

Moderní systémová souprava na vysokých nožičkách. Možnost ve více variantách. Kon­strukce sedáku z vysokoelastické PUR pěny na vlnitých pružinách. Výška nohy 13cm. Doplňky: podhlavníky a polštáře.

Sedací souprava Sione

Sione rozkládací souprava s polohovacími opěrkami. Pohodlné sezení zajišťují vysokoelastické PUR pěny a vlnité pružiny v sedácích. Možný výběr ze dvou boků – pevný nebo polohovací.

Sedací souprava Sione Light

Sione Light exkluzivní sedací souprava s odlehčeným designem. Souprava se sklopnými opěrkami a polohovacími boky. Pohodlné sezení zajišťují kvalitní vysokoelastické PUR pěny na pružinových vlnovcích. Výška nožiček je 15 cm. Možnost dokoupení taburetu, který je možné připojit k sedací soupravě.

Sedací souprava Sarah, Sarah Lux

Sarah Lux komfortní sedací souprava se zvýšenou opěrkou hlavy, možnost rozkladu, úložného prostoru. Levé nebo pravé provedení z mnoha elementů. 2 typy boků a výběr odstínu nožiček. Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní vysokoelastické PUR pěny a vlnité pružiny v sedácích.

Sedací souprava Geneza

Pohodlná sedací souprava Geneza Vám zaručí maximální komfort v každém momentě. Hlavní výhodou je velká variabilita. Souprava, sedáky a opěrky s odnímatelným potahem. V nabídce jsou dva druhy opěrek, úložný prostor, podhlavník a dřevěná deska na područce relaxačního dílu.

Sedací souprava Rendy Lux

Rendy Lux moderní rozkládací sedací souprava s úložným prostorem. V nabídce více elementů pro sestavení rohových souprav (univerzální levé – pravé). Možnost sestavy do „U“ a sólo křesla. V nabídce je 5 typů boků. Souprava je vhodná díky rozměrům i do menších bytů.

Sedací souprava Hetera

Hetera klasický styl sedací soupravy s možností rozkladu a úložného prostoru. Velká variabilita sestav. Výběr až z 18-ti elementů pro sestavení vlastní soupravy. Pohodlné sezení zajišťují vysokoelastické PUR pěny a vlnité pružiny v sedácích a gumotextilní popruhy v opěrkách.

Sedací souprava Klaudia

Systémová sedací souprava rozkládací s úložným prostorem. Můžete si sestavit soupravu dle Vašich představ. Výběr až z 18-ti elementů pro sestavení vlastní soupravy. Pohodlné sezení zajišťují vysokoelastické PUR pěny a vlnité pružiny v sedácích a gumotextilní popruhy v opěrkách.

Sedací souprava Tancy

Tancy rozkládací sedací souprava s úložným prostorem. Pohodlné sezení zabezpečuje komfortní PUR pěna na vlnitých pružinách. Opěrkové polštáře jsou volné s odnímatelným potahem. Možnost doobjednat podhlavník. Varianty sedačky můžou být levá nebo pravá. Nohy platové výšky 8 cm typ TPB (odstín buk), typ TPC (odstín stříbrné).

Sedací souprava Adena

Adena klasická sedací souprava se sólo křesly. Pohodlné sezení zabezpečuje PUR pěna a vlnité pružiny. Sedací souprava má zvýšený opěr. 

Sedací souprava Paradiso

Komfortní sedací souprava ve stylu retra. Sedačka nabízí vysoký komfort sezení. V nabídce je křeslo, dvoukřeslo a 2,5 křeslo rozkládací. Snímatelné potahy sedáku a opěrek.

Sedací souprava Agáta

Klasická čalouněná sedací souprava umožňující velkou variabilitu jednotlivých sestav. Pohovku je možné rozložit nebo zde umístit úložný prostor. Křeslo může být pevné či polohovací. Sedací souprava díky 107cm vysokému opěráku zajišťuje maximální pohodlí sezení.

Sedací souprava Barbora

Díky svým rozměrům je Barbora vhodná i do menších bytů. Je rozkládací a každé lůžko lze rozložit zvlášť. Jednoduchý postup při rozkládání naleznete v záložce Videa. Sestavy lze doplnit samostatnými křesly, taburety a polštářky.
Možnosti moření dřevěných částí a barevnost potahových látek si můžete vyzkoušet v programu Design na přání. Samozřejmostí je moření dřevěných částí do odstínu Vámi dodaného vzorku.

Sedací souprava Nina

Z kolekce „Sofabed“, určená k trvalému spaní. Možnost provedení solo pohovky nebo rohové sestavy. Vyměnitelná matrace zajišťuje komfort spaní. Ložní plocha šíře 140,160 a 180cm.

Sedací souprava Modena

Modena sedací souprava zaručí nejvyšší komfort sezení s možností přidání opěrky hlavy. Moderním prvkem sestavy je otočné křeslo, které zvýrazňuje jedinečnost a má možnost výklopného otomanu s úložným prostorem.

Sedací souprava Karla

Konstrukce je vyrobena z bukového a smrkového dřeva a dřevotřískových desek. Sedák tvoří vlnité pružiny a polyuretanová pěna. Opěrák je tvořen pružnými popruhy, polyuretanovou pěnou a polohovatelnou opěrkou hlavy.
Opěrka má více poloh, které lze jednoduše měnit. Sami si tak nastavíte nejpohodlnější sklon.

Sedací souprava Pavla

Naše nejnovější sedací souprava s polohovatelnými opěrkami hlavy.
Konstrukce je vyrobena z bukového a smrkového dřeva a dřevotřískových desek. Sedák tvoří vlnité pružiny a polyuretanová pěna. Opěrák je tvořen pružnými popruhy, polyuretanovou pěnou a polohovatelnou opěrkou hlavy.
Opěrka má více poloh, které lze jednoduše měnit. Sami si tak nastavíte nejpohodlnější sklon. Snadné rozkládání zaručuje rozkládací systém značky Sünkel. Pohovka je určena na příležitostné spaní.

Proč Interier Nábytek?

Dovoz a montáž

w

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Splátkový prodej

Platby kartou

Český a slovenský nábytek

Jsme členy programu podpory kvalitních výrobků a služeb.